הסעדה וניהול מטבחים

חברת Salt & Pepper מציעה פתרונות ושירותי הסעדה לחברות, מוסדות ומפעלים. אנו דואגים לתפריטים מגוונים המתחלפים אחת לתקופה, המורכבים מחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר בשוק על מנת שהלקוחות שלנו יקבלו חוויה של מסעדה יוקרתית.

אנחנו עובדים עם הספקים הטובים ביותר ונעניק לכם שירות מקיף הכולל שירותי קייטרינג, בניית מטבח ומערך הסעדה מלא וכן נדאג לכל הציוד הלוגיסטי הנדרש.

כחלק מהניסיון הרב שצברנו בתחום, אנחנו מאמינים בטיפוח מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוחות שלנו ודואגים להעניק לכל אחד ואחד מהם יחס אישי וברמה הגבוהה ביותר.

אנו עובדים עם צוות של מומחים בענף הקייטרינג שלהם היכולת להעניק את השירות הטוב ביותר ומכשירים את כולם לעבוד על פי ערכי החברה: אמינות, שירות, הוגנות, אדיבות.

שירותי ההסעדה שלנו כוללים

  • מציאת התפריט הרלוונטי עבור החברה הנעזרת בשירותינו, מתוך מאגר ספקים מגוון, מקצועי ואיכותי להם כל התקנים הנחוצים. התפריט מתחלף אחת לרבעון על מנת להתאים לצרכים הקולינריים של כולם.
  • אנו דואגים לשינוע המזון בצורה הבטוחה והיעילה ביותר.
  • חדר האוכל שאנו מקימים מאובזר בציוד המתקדם ביותר ובאנשי צוות מקצועיים ומיומנים.

מדוע לבחור בנו כחברה המספקת שירותי הסעדה

גיוון – כאמור, אנו דואגים למגוון רחב של תפריטים מספקים שונים מכל הארץ וכן דואגים להחליף את התפריטים כל רבעון על מנת לדאוג לשביעות רצונם המקסימלית של הנעזרים בשירותינו.

One Stop Shopאנו מציעים את כל השירותים הנחוצים תחת קורת גג אחת: ניהול מטבח, ניקיון, עובדים, הספקת האוכל והציוד הנדרש. הכל נמצא תחתינו, זאת כדי להבטיח לכם חסכון משמעותי בכסף, זמן, שיחות טלפון, משא ומתן וביורוקרטיה מיותרת.

מחיר – אנו עושים שיתופי פעולה עם מגוון ספקים, כך שאנו יכולים להעניק לכם את המחירים הטובים ביותר עבור האוכל והציוד אותו אתם מקבלים.

אז למה לחכות?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לענות לכל שאלה ובקשה. לפרטים נוספים התקשרו למספר: 054-2187014 או השאירו פרטים בטופס צור קשר.