הפקת אירועים בבית פרטי

כשרובנו חושבים על אירוע, לרוב אנו מדמיינים אירוע גדול, באולם אירועים, עם הרבה מאוד מוזמנים, צלמים, די.ג'יי, רחבת ריקודים ועוד. אך יש כאלו שלא מעוניינים בעריכת אירוע גרנדיוזי ומעדיפים לערוך אירוע מצומצם יותר בבית הפרטי שלהם.

אירועים בבית פרטי, בניגוד למה שנהוג לחשוב, הם אינם אירועים פשוטים והם יכולים לעלות אפילו יותר מאירוע הנערך באולם אירועים סטנדרטי, הכל תלוי איך עורכים אותם.

כיוון שמדובר באירוע מצומצם יותר, הכולל מספר מועט של אנשים מהמקובל באירועים גדולים, יש לתת יחס אישי לכל אחד מהאורחים ולדאוג שכולם יהיו מרוצים. אנחנו בחברת "Salt & Pepper" מומחים בהפקה וארגון אירועים מכל הסוגים ויש לנו ניסיון רב בהפקת אירועים בבית פרטי. בין אם מדובר באירוע פרטי כמו חתונה, בר מצווה, ברית או אפילו יום הולדת ובין אם מדובר באירוע עסקי קטן כמו אירוע חברה, כנס, השקה וכו', הצוות שלנו ידע כיצד להכין את הבית שלכם לאירוע כזה וידאג לכל הציוד הנדרש להפקת אירוע מוצלח במיוחד בו כולם יהיו מרוצים, הן המארחים והן האורחים. האירועים שהפקנו עומדים בסטנדרטיים עולמיים וכל אירוע שלנו זוכה להצלחה מסחררת ואנו שמחים שהלקוחות שלנו חוזרים אלינו פעם אחר פעם שנפיק לכם עוד אירועים יוצאי דופן.

קריטריונים להפקת אירוע בבית פרטי מוצלח ביותר:

רשימת מוזמנים – כאשר עורכים אירוע בבית פרטי, צריך קודם כל לדעת כמה משתתפים באירוע. יכול להיות שהבית קטן מדי ולא יוכל להכיל את כולם ולכן יהיה צורך למצוא מקום גדול יותר לאירוע.

בחירת הקייטרינג – אירוע פרטי, כמו שאמרנו מקודם, הוא אירוע אינטימי ומצומצם יותר ולכן נושא בחירת הקייטרינג הוא חשוב מאוד. על מנת לדעת להתאים את הקייטרינג לאירוע, צריך לדעת באיזה אירוע מדובר: הקייטרינג יהיה שונה אם מדובר באירוע בר מצווה או באירוע עסקי המתקיים בבית. כמו כן, כמות המשתתפים באירוע משפיעה על כמות המנות שיוגשו בו.

בחירת חברת ההפקה – גם אם מדובר באירוע קטן יותר מבחינת כמות המשתתפים, אין זה אומר שצריך לחסוך. גם אירוע המתקיים בבית פרטי הוא חשוב לא פחות ולפעמים אפילו יותר מאירוע המתקיים באולם. לכן, גם במקרה של אירוע בבית, כדאי להיעזר בחברת הפקה המתמחה בארגון והפקת אירועים פרטיים בבית. חברת הפקה מנוסה תדע להפיק לכם את האירוע הטוב ביותר, החל משלב בחירת קונספט האירוע, בחירת הקייטרינג ועד לשלב בו כולם חוזרים הביתה וצריך לקפל את הכל במהירות וביעילות.

לפרטים נוספים על הפקת אירועים בבית פרטי, התקשרו אלינו לטלפון שמספרו: 054-2187014, או שלחו פרטים בטופס צור קשר המצורף.

יקבים וכרמים