הפקת אירועים בטבע

כל אירוע הנערך בטבע מיד מקבל משמעות מיוחדת יותר מאירוע הנערך באולם אירועים סגור. יופיו של הטבע משפיעה בצורה ישירה על כל המשתתפים בו ואם יודעים כיצד לתכנן אותו בהתאם, מתקבלת חוויה בלתי נשכחת.

אילו אירועים אפשר לערוך בטבע?

כמעט כל אירוע אותו תרצו לערוך, תוכלו לערוך בטבע. בין אם מדובר באירוע פרטי כמו חתונה, בר/בת מצווה, ברית ויום הולדת ובין אם מדובר על אירועים עסקיים כמו אירועי חברה, השקות וימי עיון.

למה לבחור בנו להפקת האירוע בטבע שלכם?

עם שנים רבות של ניסיון בעריכת אירועים מיוחדים, צוות המומחים של "Salt & Pepper" יפיקו עבורכם את האירוע עליו חלמתם בכל מקום שתחפצו. אנו מומחים באיתור לוקיישנים מיוחדים מדן ועד אילת ונשמח ללוות אתכם יד ביד משלב בחירת המיקום ועד שלב הביצוע.

יש לנו את כל האישורים הנדרשים להפקת אירוע בשטח, החל ברישיון יצרן, דרך ביטוח לקיום אירוע וביטוח מעסיקים ועוד. ללא האישורים האלה לא ניתן לבצע אירוע בשטח, לכן חשוב מאוד לא לוותר על השלב הזה.

אנו מספקים את כל הציוד הנחוץ לעריכת אירוע מוצלח ומסודר בטבע ונדאג לכל הפן הלוגיסטי על מנת שלא ייחסר לכם ולאורחים שלכם דבר. אנו נדאג לשולחנות, עמדות הגשה, תאורה, הגברה, מסכים, גנרטורים, חימום וקירור וכל דבר אחר שתצטרכו לקיום אירוע מוצלח.

כשאנו מתכננים אירועים ללקוחות שלנו, חשוב לנו שהם יהיו מעורבים ושותפים מלאים לאורך כל התהליך. בפגישה הראשונה בינינו תספרו לנו על כל מה שאתם רוצים שיהיה באירוע בטבע שלכם ובהתאם לכך נאפיין את הצרכים שלכם ואת האירוע. בהתאם לכמות המוזמנים, קונספט האירוע וכמובן התקציב שלו נדע להתאים עבורכם את הלוקיישן המתאים ביותר, הקייטרינג שיוגש בו וכן את הפעילויות שיועברו בו.

לעריכת אירועים מיוחדים בטבע התקשרו לטלפון: 054-2187014 או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.