הפקת חתונות

מזל טוב – אתם מתחתנים!

תנו לנו להפיק לכם את האירוע עליו חלמתם.

עם ניסיון רב בהפקה וארגון חתונות, אנחנו ב- "Salt & Pepper" נלווה אתכם יד ביד בתהליך ונבחר ביחד אתכם את קונספט האירוע, מיקום, קייטרינג ונדאג לכל הפרטים, גם לקטנים ביותר.

אז החלטתם שאתם מתחתנים. מה הלאה?

חתונה

שלבים בהפקת חתונה:

בחירת תאריך – הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבחור את התאריך בו אתם רוצים לערוך את האירוע שלכם. אנו ממליצים להיות גמישים בבחירת התאריך, כיוון שלא בטוח שהתאריך אותו תבחרו יהיה פנוי, במיוחד אם יש לכם רק מעט זמן לתכנון האירוע.

רשימת מוזמנים – גודל האירוע משפיע מאוד על שאר האלמנטים. לכן, עשו רשימה של האנשים אותם תרצו להזמין. האם מדובר באירוע צנוע בעל מספר קטן של משתתפים או באירוע ענק עם מאות ואלפי מוזמנים? לאחר שתהיה בידכם כמות משוערת של מספר המוזמנים תוכלו לדעת לבחור טוב יותר את שאר הדברים.

מיקום האירוע – לפני שבוחרים במקום מסוים, צריך לחשוב מה יהיה אופי האירוע ומתי הוא יתקיים. חתונות חורף למשל תצטרכו לערוך במקום סגור. לעומת זאת, חתונות בקיץ יכולות להיות גם במקום פתוח. חשבו האם אתם מעוניינים לערוך את החתונה באולם, גן אירועים או בכלל במקום פתוח כמו בטבע או אפילו בים?

בחירת ספקים – כמובן ששמלת הכלה היא דבר שאין לזלזל בו, אבל יש ספקים נוספים שצריך לסגור איתם לפעמים כמה חודשים מראש, במיוחד אם רוצים ספקים מסוימים. אז באילו ספקים מדובר? צלמים, די.ג'יי, קייטרינג, צלמי מגנטים, איפור, שיער, הזמנות, אטרקציות לאירועים ועוד. ויש גם עוד ספקים קטנים שלא כדאי לשכוח כמו – טבעות, רב או מנחה טקס, זר פרחים, קישוט לאוטו, בחירת מקום להתארגנות ועוד.

בחירת השמלה – כמעט ואין כלה שלא חלמה על שמלת הכלה בה היא תתחתן ואחד השלבים הראשונים בתכנון אירוע הוא בחירת השמלה. כמובן שאין להמעיט בערכה של חליפת החתן, אך ברור וידוע ששמלת כלה דורשת קצת יותר השקעה. אז איך בוחרים בחוכמה? הדבר הראשון הוא להחליט על התקציב אות תרצי להוציא עבור השמלה. אם את רוצה לחסוך קצת בהוצאות תוכלי לשכור שמלה במקום לקנות אחת, ללכת ליריד יד שניה בה נמכרות שמלות של מעצבים במחירים מצחיקים או כמובן לקנות שמלה יד שניה ממישהי אחרת שהתחתנה ולהתאים אותה למידותייך.

רוצים להפיק את החתונה עליה כולם ידברו? צרו איתנו קשר בטלפון: 054-2187014 או השאירו לנו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית במיוחד.