על שירותי Salt & Pepper

Salt & Pepper היא חברה אשר מציעה שירותי הסעדה ומשנה את חוקי המשחק – בהסעדה למוסדות, חברות ומפעלים. החברה עובדת בשני אפיקים שונים המשתלבים יחד כדי להציע פתרונות הסעדה חדשניים שמקלים על המעסיקים ועל העובדים גם יחד.

אנחנו ב- Salt & Pepper מתמחים ודואגים למצוא פתרון יעיל להסעדה, תוך כדי התחשבות מירבית בשביעות רצונם של העובדים ושילוב של תפריטים מגוונים המתחלפים אחת לתקופה.

אנחנו עובדים עם הספקים הטובים ביותר בתחומם, החל ממטבחים ועד לבנייה של חדרי אוכל ומערך הסעדה כך שלא תצטרכו להתרוצץ בין ספקים, ותוכלו ליהנות משירות כולל של מערך הסעדה שלם.

 

קייטרינג ומטבחים מנוהלים

 

כחלק מהשירותים שלנו אנחנו מציעים מטבח מנוהל עם תפריט משתנה וחוויית מסעדה.

אנחנו מנהלים מטבחים במפעלים ובחברות ומייצרים עבורכם חוויה של מסעדה – עם תפריטים שמשתנים על פי בחירה ושירות מנצח. שירותי הקייטרינג שלנו מנוהלים דרכינו מול כל הספקים הרלוונטיים כך שאין לכם צורך בהתקשרות מול גורמים נוספים כדי לדאוג לעובדים שלכם לכל הצרכים שלהם. במקביל ניתן ליהנות ממשלוחי קייטרינג מוכנים ומפנקים לארוחות צהריים עבור העובדים בשעות הנוחות לכם ובתנאים שנחוצים לכם.

 

אפליקציה להזמנות ארוחות

 

חברה קטנה או בינונית? אין שום סיבה להמשיך ולהתפשר על האוכל! בעזרת הממשק הנוח שלנו אנחנו מציעים פתרונות הסעדה בצורה נוחה, יעילה ואישית לכל עובד ועובד.

האפליקציה שלנו מאפשרת לעובדים להתחבר ולבחור עבורם את הארוחה הרצויה, שבוע מראש, על-פי קולקציה של מסעדות איכותיות המספקות את שירותיהן במחירים אטרקטיביים במיוחד וזולים יותר ממחירי השוק. תנו לעובדים שלכם לבחור את הארוחה שלכם – ותהנו משקט נפשי ומעובדים שבעים ומרוצים.

 


יעילות היא לא מילה גסה!

 

צוות Salt & Pepper דואג לטפל בכל הפרטים, מהקטנים עד לגדולים, כדי לוודא שהעובדים שלכם יקבלו שירותי הסעדה נוחים, יעילים ובעיקר – טעימים.

את הספקים איתם אנחנו עובדים אנחנו בוחרים לפי איכות השירות שהם מציעים ואנחנו דואגים להישאר בבקרה מתמדת על איכות המוצר שתקבלו מאיתנו.

אנחנו כבר מזמן הבנו ששביעות רצון העובדים היא בהכרח שביעות רצון המעסיקים, ותורמת לשקט מערכתי והעלאת המורל.

לכן אנחנו דואגים לטפל בכל אחד מהלקוחות שלנו בצורה מותאמת אישית ובביקורת מתמידה של דעות הסועדים – האצבע תמיד על הדופק, ואנחנו תמיד מוכנים לשנות את השירות כדי להתאים לדרישות ולצרכים של העובדים.

 

הלקוחות

אנחנו מחויבים לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות שלנו, המתבססות על שירות אישי ואיכות גבוהה ביותר. אנחנו מגיעים עם הניסיון וההבטחה שהדרך המשותפת שלנו יחד תיצור חווית הסעדה אישית, מיוחדת ומוצלחת.

 

 

 

הצוות

קייטרינג לכנסים

לכל אחד ואחת מהצוות שלנו יש את הידע והיכולות לתת לכם את השירות הטוב ביותר בכל תחום ותחום. המטרה שלנו היא לספק לכם את שירותי ההסעדה המתאימים לכם ביותר בהתאם לדרישות ולצרכים האישיים שלכם, והעבודה בצוות מקצועי שכזה מאפשרת לנו לפעול בדיוק כך.

 

 

 

 

עוד על:

 

 

Salt & Pepper פתרונות הסעדה לחברות, מוסדות ומפעלים צרו איתנו קשר כאן, ואנחנו כבר נדאג לכל השאר!

טל': 054-623-3030