קייטרינג בטבע

בחרתם לעשות אירוע מיוחד בטבע, אתם צריכים חברת קייטרינג המתמחה באירועים מסוג זה.

אירועים בטבע יכולים להיות – יום גיבוש בעבודה, חגיגת ימי הולדת בחיק הטבע, חתונה בטבע, אירוע ביער או בשמורה.

חברת "Salt & Pepper" מתמחה בקייטרינג והפקות אירועים, תדאג שיהיה לכם כל מה שנחוץ לקיום אירוע בטבע. בין אם מדובר בציוד, באוכל, במלצרים שיגישו את האוכל לאורחים שלכם, בשולחנות וכמובן באווירה שמחה ומיוחדת.

ארוחה טובה שווה אירוע מוצלח

כל אחד יודע שאירוע מוצלח מתחיל ונגמר בארוחה טובה. נסו להיזכר באירוע אחרון שלקחתם בו חלק, בין אם זה אירוע פרטי או עסקי. רוב הסיכויים שהדבר בו אתם נזכרים הוא קודם כל האוכל שהוגש באירוע ורק לאחר מכן מה היה האופי שלו. כיוון שאתם לא היחידים שזוכרים בעיקר את האוכל שהגישו לכם באירועים בהם השתתפתם או התארחתם, אנו בטוחים שגם כאשר אתם עורכים אירוע, אתם תרצו לדאוג בראש ובראשונה לאוכל שיוגש בו.

אנחנו ב- "Salt & Pepper" יודעים שעל מנת שאירוע יהיה מוצלח והמשתתפים בו יהיו מרוצים צריך שיהיה קייטרינג טוב. לכן, אנו מביאים לכם את מיטב חומרי הגלם ובונים ביחד אתכם את הקייטרינג שיוגש באירוע שלכם, על פי אופי האירוע, גודלו והתקציב שלכם. אנו נדאג לאוכל טרי, טעים ומגוון וכן לכלים יוקרתיים שישדרגו את האירוע שלכם. נוסף לזה, נדאג לכל הציוד הדרוש לקיום אירוע בטבע, כך שלא תצטרכו לסחוב ולהביא את הציוד הכבד בעצמכם.

הפקת אירועים בשטח

מדוע לבחור בקייטרינג בטבע?

אירועים בטבע הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים והרבה אנשים בוחרים לקיים את האירוע שלכם במקומות מיוחדים ופחות סטנדרטים מהמקובל. כך נראה הרבה זוגות שמתחתנים ביערות, בשדות ובקיבוצים, ערבי חברה וגיבוש בטבע ופחות באולמות האירועים הסגורים. הרבה אנשים הגיעו למסקנה שאי אפשר להתחרות ביופי הטבעי של הטבע ולכן הם מקיימים את האירוע שלהם בחוץ.

לרוב שירותי קייטרינג בטבע יהיו יקרים יותר בהשוואה לקייטרינג רגיל, כיוון שהוא כולל לוגיסטיקה יותר מורכבת, אך כאשר תבינו את היתרונות הגלומים של אירוע בטבע, תבינו מדוע הדבר ישתלם לכם. אין ספק שאירוע בטבע יהיה מיוחד הרבה יותר מאירוע במקום סגור, במיוחד כאשר בוחרים בעונה המתאימה לקיום אירוע זה.

רוצים לערוך אירוע מיוחד בטבע? צרו עמנו קשר ונדאג לכם לאירוע עליו כולם ידברו. התקשרו למספר: 054-2187014 או השאירו פניה באתר שלנו.