קייטרינג כשר

כאשר בוחרים בחברת קייטרינג, חשוב לבדוק האם האוכל המוגש בו הוא כשר, האם יש הפרדה בין בשר לחלב ומהי רמת הכשרות שלו.

כשעורכים אירוע ומגישים בו אוכל לא כשר, סביר להניח שיהיו אורחים שלא יוכלו ליהנות ממנו, כיוון שהם מקפידים על אכילת אוכל כשר. לכן, על מנת למנוע מצבים של אי נעימות ביניכם ובין האורחים שלכם, אנו ממליצים על בחירת קייטרינג כשר לאירוע שלכם.

יש כמה סוגים של כשרות: כשרות רגילה וכשרות ברמת גלאט כשר. גלאט כשר היא רמת הכשרות הגבוהה ביותר ובה אוכלים רק בשר חלק. לרוב קייטרינג כשר ברמה הזו יהיה יקר יותר מקייטרינג ברמת כשרות נמוכה יותר.

כשבוחרים בקייטרינג כשר, צריך לזכור שמוגש רק אוכל חלבי או רק אוכל בשרי. כך שבמידה ובחרנו אוכל בשרי, הקינוחים שיוגשו יהיו קינוחי פרווה.

חברת "Salt & Pepper" מגישה רק קייטרינג כשר ותתאים לכם את האוכל לפי רמת הכשרות החשובה שלכם. חשוב לנו שכל האורחים יהיו מרוצים ולכן נדאג למגוון רחב ביותר של מנות טריות וטעימות.

לפרטים נוספים על קייטרינג כשר של "Salt & Pepper" מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון: 054-2187014 או בטופס צור קשר באתר.

קייטרינג מנגל

קייטרינג כשר לאירועים

רוב האירועים המופקים בישראל היום מבקשים להזמין שירותי קייטרינג כשר ברמה גבוהה ככל האפשר. הרכבה של תפריט כשר שיכול להתאים לקהל לקוחות רחב היא משימה לשפים מקצועיים ויצירתיים. חשיבה מחוץ לקופסא הופכת כל קייטרינג שר ממוצע של עוף או דג לחוויית אירוע שונה ומיוחדת. בישראל כמו בישראל, אוכל הוא עדיין מרכז האירוע ולכן אנשים מצפים לקבל תמורה משמעותית בטעם ובאיכות למחיר ששילמו לחברת הקייטרינג. חברת Salt Pepper היא חברת הפקות בעלת קייטרינג כשר חלבי ובשרי לכל סוג אירוע.

איך תבחרו קייטרינג כשר לאירוע שלכם?

כאשר מפיקים אירוע, בייחוד בישראל, יש חשיבות מרכזית לאיכות וכמות האוכל. לכן כאשר אתם מחפשים קייטרינג כשר לאירועים חשוב לבחון את הנקודות הבאות:

 

  • של מי הכשרות- להתאים את סוג הכשרות לאוכלוסיית היעד.
  • התאמת המנות- מצאו את התפריט האידיאלי לאורחים שלכם ולסגנון האירוע.
  • איכות המזון- טעמו את האוכל כדי לוודא כי הוא תואם לרמה אותה אתם רוצים להביא לאורחים שלכם.
  • טריות המזון ועבודה עם חומרי גלם איכותיים- החוויה של האורחים שלכם תלויה ברובה ברמת הקייטרינג ולכן אתם רוצים להביא חברת הסעדה בעל מוניטין חיובי וניסיון רב ככל האפשר בהפקת אירועים מהסוג שלכם.
  • הגשה- בין אם אתם מגישים בבופה, או שיש לכם צוות מלצרים באירוע, בדקו מול חברת ההסעדה כי הם יכולים להעביר לכם את המזון ביום האירוע באופן שהכי נוח לכם.

 

קייטרינג כשר לאירועים קטנים וגדולים

בחברה בה יש אינספור אירועים, הרצון להתעלות מעל כל ציפייה הוא משמעותי. כולם רוצים להפוך את החתונה שלהם לבלתי נשכחת, והתחרות בשוק גדלה. חברות הקייטרינג בהתאמה, למדו להשתכלל ולשפר את מגוון המנות המוצעות בתפריטי האירועים, כדי לעמוד בביקוש הגובה ולבדל את עצמן. ועדיין, אם אתם ורוצים להותיר רושם בלתי נשכח, או סתם לפנק את היקרים לכם באירוע חשוב, אתם רוצים להביא את הכי טוב שיש. חברת SALT Pepper היא חברת קייטרינג כשר אשר סיפקה בעשור האחרון אינספור מנות למגוון אירועים, ברמה הטובה ביותר ובזמינות מידית.