קייטרינג לחתונה

שירותי קייטרינג לחתונות

אם את החתונה שלכם אתם לא רוצים לעשות באולם רגיל כמו כולם, והחלטתם לגוון גם באוכל למוזמנים על ידי הזמנת קייטרינג לחתונה, אתם ממש לא לבד. יותר ויותר זוגות ישראלים בוחרים לשנות את הקונספט המסורתי של חתונות באולמות אירועים, ולארגן חתונות קונספט מיוחדות. בהפקות מסוג זה, החתן והכלה מביאים את אנשי המקצוע הטובים ביותר- דיג'יי, צלמים ועיקר חברות קייטרינג שיהפכו את האירוע שלהם לבלתי נשכח. הזמנת קייטרינג לחתונה מחברה איכותית ובעלת ניסיון בהפקת אירועים דומים יכולה להשאיר לאורחים שלכם יותר מסתם רושם טוב על האירוע שלכם, ובכלל בתרבות הישראלית חובבת האוכל, זו החלטה חשובה מאין כמוה. אנחנו בחברת Salt Pepper מבינים את החשיבות שבהזמנת קייטרינג לחתונה ועושים כל מאמץ להביא ללקוחות שלנו את המנות הטובות ביותר.

איך מתאימים קייטרינג לחתונה לסגנון האירוע כולו

חתונה מוצלחת היא חתונה בה יש הרמונה בין כל המרכיבים- האורחים, המוזיקה, הצלמים וגם האוכל. לכן לא ניתן לזלזל בסגנון האוכל ובאיכותו בזמן ההכנות לחתונה. כאשר אתם מרכיבים את התפריט לחתונה, חשבו איזה רושם אתם רוצים להשאיר על האורחים שלכם ואיזה סגנון אירוע אתם מעוניינים להפיק. ארוחות כבדות לרוב יקשו על האורחים שלכם לחגוג אתכם עד אור הבוקר, ולכן מרבית הזוגות רוצים להרכיב מגוון מנות קל אך מיוחד. 

כמו כן, אתם רוצים להחליט קודם אם אתם מגישים את המנות לשולחן או שאתם מזמינים את האורחים שלכם למזוג לעצמם את האוכל בבופה. כך תוכלו להרכיב ביתר קלות את המנות הראשונות והקינוחים שלכם. לרוב, זוגות בוחרים ללכת על קו טעמים אחד לאורך המנות הרבות המוגשות בחתונה, כמו למשל קייטרינג לחתונה בסגנון איטלקי, כדי ליצור אחידות וייחודיות לאורחים.

קייטרינג לחתונה קטנה בבית

אם כבר השקעתם את מיטב כספכם על שמלה, אולם וצלמים, אתם רוצים לסיים את ההכנות לחתונה בהחלטה על קייטרינג ברמה גבוהה שיספק את האורחים שלכם. Salt Pepper היא חברת הפקות העוסקת באספקת שירותי קייטרינג לחתונה כבר למעלה מעשור, ומביאה לכל זוג את הטעמים והניחוחות המושלמים לאירוע שלהם. 

קייטרינג לחתונה בטבע

בשעה טובה התארסתם, והדבר הראשון שברור לכם הוא שאתם רוצים להפיק חתונה תחת כיפת השמים- המשימה הראשונה שלכם היא מציאת קייטרינג לחתונה בטבע. סגנון החתונה שלכם, כולל בין היתר את המזון אותו תבחרו להגיש לאורחים שלכם, וכשעולם החתונות הולך ומשתכלל, כך גם עולה רמת הצפייה של אורחים רבים מהאירועים אליהם הם מוזמנים. לכן, חשוב לכם למצוא את שירותי הקייטרינג הטובים ביותר שיספקו לכם את המנות המושלמות במקום האירוע. מדובר במשימה מורכבת, שכן שינוע ושימור מזון תחת כיפת השמיים, לעיתים בתנאי מזג אוויר חמים במיוחד, הוא משימה לחברת הסעדה מקצועית ואמינה. חברת Salt Pepper מספקת שירותי קייטרינג לחתונה בטבע מזה כעשור, בביצוע קולינרי מושלם ושינוע לאתרי האירוע. 

כל מה שרציתם לדעת על קייטרינג לחתונה בטבע

כשאתם בוחרים את ספק האוכל לחתונה שלכם, אתם צריכים לקחת בחשבון את המיקום. אם מדובר על שטח הררי, במדבר או בצפון הרחוק. זאת מתוך מחשבה שצוות הקייטרינג צריך להביא את האוכל עד אליכם ביום האירוע ולפרוס אותו טרם הגעת האורחים כך שלא ייגרם לאוכל נזק. לכן, חשוב ליידע את הקייטרינג בכל הפרטים הידועים לכם על האירוע. 

בחירת תפריט האירוע צריכה גם היא להתאים למיקום ולמזג האוויר הצפוי באירוע. אתם לא רוצים להגיש לאורחים בחתונת קיץ במדבר אוכל חם וכבד מידי- הם יתקשו ליהנות ממנו, ובהתאמה ליהנות מהשמחה שלכם. 

מבשלים לכם חתונה כהלכתו

צוות קייטרינג מקצועי, יכול לחשוב על כל המגבלות שעשויות להיות רלוונטיות באירוע תחת כיפת השמיים. לכן כשאתם הולכים לבחון את אנשי המקצוע שאלו את כל השאלות ובחנו עם נציגי החברה יכולים לעמוד ברף הציפיות שלכם. אין שום סיבה שתשקיעו את מיטב כספכם בקייטרינג לחתונה שלא יהיה פחות ממושלם. אנחנו בחברת Salt Pepper מעניקים מזה עשור לכל חתונה שירותיי קייטרינג איכותיים ומיוחדים. על פי תפיסת העולם שלנו, קייטרינג לחתונה בחוץ שונה לחלוטין מכל סוג אחר של הסעדה, ולכן אנו קודם כל מקשיבים לצרכים שלכם כלקוחות ורק לאחר מכן נתחיל לבנות לצדכם את התפריט המתאים לאירוע.