שירותי הסעדה

מלבד שירותי קייטרינג והפקות אירועים, אנו מספקים גם שירותים ופתרונות הסעדה עבור חברות, מוסדות ומפעלים. אנו דואגים לספק את המזון, בניית אזור ההסעדה והתפעול השוטף בו.

אתם תהיו מעורבים בכל התהליך וביחד אתכם נחליט על האוכל והתפריטים שיוגשו לעובדים שלכם. אנו דואגים לחומרי גלם איכותיים, טריים, למנות טעימות ותפריטים מגוונים המשתנים כל רבעון, על מנת לדאוג שהלקוחות שלנו יהיו שבעי רצון מהשירות.

שירותי ההסעדה שאנו מספקים כוללים אספקת חומרי גלם ובישול מלא במטבח הלקוח וכן נדאג לפתרונות במידה ואין מטבח קיים בו אפשר לבשל.

אנו מחזיקים בכל האישורים הנדרשים ומעניקים שירות מקצועי ואדיב ברמה הגבוהה ביותר ומלווים את הלקוח בכל שלב. השירות שלנו מתאים לעסקים קטנים ובינוניים על מנת לשים דגש על שביעות רצונם של כל העובדים הנהנים מהאוכל אותו אנו מגישים להם.

בנוסף, אנו מעסיקים צוות מקצועי ומיומן עם ניסיון רב בענף הקייטרינג, הנותנים תשומת לב מלאה לכל חומרי הגלם והציוד איתו עובדים. אנו מספקים שירותי הסעדה לחברות באזורים שונים בארץ: אזור גוש-דן, השפלה והשרון. ובמקרים מסוימים גם באזורים מרוחקים יותר.

אמנת השירות שלנו כוללת:

זמינות – אנו מתחייבים ללקוחות שלנו לחווית שירות ברמה הגבוהה ביותר וכן לתקשורת רציפה וזמינות ומענה בכל שאלה.

התפתחות – כחברה עם ניסיון של מעל 10 שנים בענף הקייטרינג והאירועים, אנו עוסקים כל הזמן בשיפור עצמי, חתירה למצוינות והפקת לקחים על מנת להעניק ללקוחות שלנו את הטוב ביותר. העובדים שלנו מקבלים הכשרה מקיפה ואנו מטמיעים בהם את ערכינו: הוגנות, אדיבות, הקשבה ואכפתיות.

מקצועיות – אנחנו נדאג להעניק לכם שירות מ- א' ועד ת' בתקשורת מול ספקים, הקמת אזורי ההסעדה והתפקוד השוטף. כמו כן, נתאים עבורכם את השירות המתאים ביותר עבורכם ועבור העובדים שלכם.

לפרטים נוספים על שירותי ההסעדה שלנו, התקשרו למספר: 054-2187014 או השאירו לנו פניה באתר ונחזור אליכם מיידית.