קייטרינג

כל אירוע, בין אם מדובר באירוע פרטי או עסקי, עם מספר קטן או רב של משתתפים, מחייב שיוגש בו קייטרינג. הקייטרינג המוגש מותאם לסוג האירוע, גודלו וכמובן התקציב המיועד לו.

הקייטרינג המוכר והפופולרי ביותר הוא קייטרינג בשרי, אך היום ניתן לראות מגוון רחב יותר של סוגי קייטרינג: בשרי, חלבי, צמחוני, טבעוני. יש גם קייטרינג המותאם לשעת האירוע ולכן באירועי בוקר כדאי להגיש קייטרינג בראנץ'. באירועי קונספט נהוג להגיש קייטרינג בהתאם. למשל – באירוע שכולו בקונספט של המערב הפרוע, כדאי להגיש קייטרינג על האש, באירוע בקונספט מקסיקו, נהוג להגיש קייטרינג מקסיקני ועוד. הקייטרינג נבחר גם לפי גודל האירוע. באירועים קטנים יותר יוגשו מנות אחרות מאירועים גדולים יותר.

מה חשוב לבדוק כשמזמינים קייטרינג לאירוע

אופי האירוע – כפי שכבר הזכרנו, כדאי להתאים את הקייטרינג לאופי האירוע. כאשר אתם מזמינים את שירותיה של חברת קייטרינג, חשוב שהם יהיו מודעים לאופי האירוע ולוודא שיש להם את האפשרות להכין את הקייטרינג הרצוי, כמו למשל – קייטרינג על האש, מקסיקני ועוד.

ציוד ולוגיסטיקה – כאשר עורכים אירוע בטבע למשל, כדאי להזמין את שירותיה של חברת קייטרינג המתמחה בקייטרינג בטבע שלה יש את כל הציוד הדרוש לאירוע כזה: פתרונות חימום וקירור ועוד.

התאמה למגוון אורחים – גם אם החלטתם על אופי מסוים באירוע עם קייטרינג מתאים, צריך לדאוג ליוצאי דופן. באירוע המוגש בו קייטרינג בשרי למשל, לא כולם יוכלו את האוכל הבשרי ולכן צריך לדאוג לחלופות צמחוניות. כמו כן, באירוע בעל מגוון משתתפים בגילאים שונים, כדאי לדאוג לאוכל המותאם לכולם, גם למבוגרים וגם לילדים.

איכות הקייטרינג – אולי הדבר החשוב ביותר כשמזמינים את שירותיה של חברת קייטרינג. חשוב מאוד לדאוג שהאוכל שמוגש באירוע שלכם יהיה עשוי מחומרי גלם איכותיים, טריים ומגוונים.

כמות ואופי הקייטרינג – אף אחד לא רוצה שהאורחים באירוע שלו ישארו רעבים. לכן, כדאי לסגור מראש עם חברת הקייטרינג על כמויות גדולות מספיק לאירוע. כמו כן, רצוי לוודא אילו חומרים גלם אתם מקבלים מחברת הקייטרינג ואם תצטרכו לעשות השלמות במקום אחר. יש חברות למשל שלא מספקות את כל סוגי האלכוהול ותצטרכו לדאוג לזה בעצמכם מספקים אחרים.

חברת Salt & Pepper מתמחה בענף הקייטרינג לאירועים כבר מעל ל-10 שנים. אנחנו נתאים עבורכם את הקייטרינג לפי סוג האירוע, גודלו והתקציב שיש לכם ונמצא עבורכם את כל הפתרונות הדרושים לקיום אירוע מוצלח שישאיר זיכרון מתוק לכם ולאורחים שלכם למשך הרבה מאוד זמן.

לפרטים נוספים וקבלת הצעה על שירותי קייטרינג לאירוע שלכם, צרו קשר בטלפון: 054-2187014 או שלחו פניה דרך האתר ונחזור אליכם מיידית.